راه اندازی سامانه فروش اینترنتی تراکتور به کشاورزان

خبرگزاری سایت تراکتور

۱۴۰۱/۱۲/۲۱

راه اندازی سامانه فروش اینترنتی تراکتور به کشاورزان

شرکت تراکتورسازی ایران سامانه جامع فروش اینترنتی مستقیم به کشاورزان را راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری سایت تراکتور به نقل از صدا و سیما، مدیر بازاریابی و فروش تراکتورسازی ایران در گفتگو با خبرنگاران گفت: با اولویت بخشی به اهدافی همچون توزیع عادلانه و شفاف، ثبت نام و خرید بی واسطه کشاورزان، تسهیل فرآیند خرید و به منظور افزایش رضایت مشتریان، سامانه جامع فروش اینترنتی مستقیم به کشاورزان راه اندازی شد.
ناصر قربانیان روان سازی فرآیند فروش و تسهیل ثبت نام برای کشاورزان، دسترسی شبانه روزی کشاوزان به سیستم فروش، پیگیری و مشاهده فرآیندهای فروش تا تحویل تراکتور توسط مشتری، جلوگیری از ترددهای غیر ضروری به ویژه برای کشاورزان مناطق دور دست و ... را از مزیتهای این سامانه عنوان کرد.
وی با بیان اینکه تمامی شاخصهایی که می تواند کشاورز واقعی را از سایر متقاضیان تمایز دهد در این سیستم پیش بینی شده است اظهار داشت: عدم خرید تراکتور، داشتن گواهینامه رانندگی تراکتور، داشتن زمینهای زراعی و باغبانی به میزانی که نیاز به داشتن تراکتور را ضرورت می بخشد، داشتن اسناد و مدارکی دال بر اشتغال به فعالیتهای کشاورزی می تواند در رتبه بندی های این سامانه تاثیر داشته باشد.
قربانیان در مورد نحوه ثبت نام در این سامانه گفت: کشاورزان می توانند با مراجعه به آدرس https://sale.itmco.ir/ نسبت به ثبت نام اقدام کنند ضمن اینکه کشاورزانی هم که قبلا مدارکشان از طریق نمایندگی های تراکتورسازی ثبت شده است پیامکی برای ثبت در این سامانه دریافت خواهند کرد که در اولویت تامین تراکتور خواهند بود.
وی با اشاره به نحوه توزیع تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی در سالهای گذشته خاطرنشان تاکید کرد: متاسفانه به دلیل عدم توزیع عادلانه و انحصار گرایی در توزیع تراکتور در سالهای گذشته، تراکتور به دست مصرف کننده واقعی نمی رسید و کشاورزی که نیازمند تراکتور بود در صفهای طولانی و حتی چندین ساله مکانیزاسیون منتظر می ماند تا شاید به وسیله کاری خود دسترسی پیدا کند.
وی افزود: با فروش مستقیم تراکتور به کشاورزان در یک سال و نیم گذشته، شرکت تراکتورسازی 38 هزار دستگاه تراکتور به کشاورزان عرضه کرده است.


نظرات کاربران

فرهاد
۱۴۰۲/۱۱/۰۱ ۲۳:۱۴:۵۴
با سلام بند برج یک ثبت نام کردم و تو نوبت 64هستم هرکی با من ثبت نام کرده بد دمتیاز کمتر از من تراکتورش گزفته من نمیدونم عدالتشون چطور خدا میدونه ما کی آرزو ب دل میمونیم
فرهاد
۱۴۰۲/۱۱/۰۱ ۲۳:۰۵:۱۶
بنده برج یک ثبت نام کردم و 129امتیاز دارم تو نوبت 65شرکت هستم تو نوبت نمایندگی 85 خدا میدونه کی ب آرزومون میرسیم
بدون نام
۱۴۰۲/۱۰/۲۵ ۱۵:۰۶:۲۷
سلام تورو خدا ی فکری باحال ما بکنید چندماه ثبت نام کردیم هرروز تغییر می‌کنه اول نفر اول تونمایندگی بودم الان شدم نفر پنجم آخه این چطور قانونیه لطفاً توضیح دهید
بدون نام
۱۴۰۲/۰۷/۱۳ ۲۱:۵۹:۲۳
سلام لطفا یه نگاهی بحال ما کنید الان فصل شخم زدن هست تا الان ۴ماه از ثبت نام تراکتور گذشت یه روز امتیاز من میشه ۷۰ روز بعد میشه ۱۹۰ با این وضعیت ۱۰سال دیگه هم تراکتور تحویل نمیگیرم
پاسخ ادمین:
سلام
وقت بخیر
در نوبت چند دریافت تراکتور هستید؟
کاوه
۱۴۰۲/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۷:۱۷
عالی
قاسم عبدالخانی
۱۴۰۲/۰۳/۱۳ ۰۱:۴۷:۵۴
عالی
بدون نام
۱۴۰۲/۱۰/۱۸ ۲۲:۲۰:۱۶
سلام بنده هم ده ماهه ثبت نام کردم ولی نتیجه گرفتم ازاد بخرم با این بی عدالتی نمیدونم با چع دیدگاهی ب مردم میدن اونی که امتیاز کمتر داره بهش میدن مال هیچی
فرهاد
۱۴۰۲/۱۰/۱۸ ۲۲:۱۷:۵۱
سلام بنده هم ده ماهه ثبت نام کردم ولی نتیجه گرفتم ازاد بخرم با این بی عدالتی

اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


پرشین ابزار دقیق باتجربه چندین سال در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق با معروف ترین برندها که دارای بالاترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها است فعالیت می کند و توانسته سهم خوبی از بازار ابزار تجهیزات اندازه گیری را به خود اختصاص دهد. ابزار دقیق با کمک ابزاری مانند فلومتر، روتامتر، لول ترانسمیتر، فلو سوئیچ، لول سوئیچ، شیربرقی، سنسور فشار، گیج فشار یا مانومتر و ... پارامترهای مختلفی مانند دما، فشار و جریان را اندازه گیری می کند.

در اندازه گیری مقدار یک کمیت با یک استاندارد مشخص مقایسه می شود و نتیجه به دست آمده به صورت عدد نمایش داده می شود. حال در صنعت برای اندازه گیری کمیت های مختلف مانند دما، فشار و جریان با تجهیزات ابزار دقیق اندازه گیری می کنیم. تجهیزات به 4  گروه عمده تقسیم می شوند:

  1. تجهیزاتی که فقط اندازه گیری کرده و روی نمایش گر خود نشان می دهد.
  2. تجهیزاتی که اندازه گیری می کنند و عدد به دست آمده را ثبت می کنند.
  3. ابزارهایی که این کمیت ها را کنترل می کند.
  4. ابزارهایی که هر سه وظیفه کنترل، ثبت و نمایش را انجام می دهد.

معرفی سیستم ها و تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق را می توان با کمک یک مثال ساده بیان کرد. فرض کنید در سیستم تنظیم خودکار سوخت موتور، ترانسمیتر فشارو سنسور سرعت وضعیت موتور را مورد بازبینی قرار می دهد. اطلاعات بدست آمده از طریق این سنسورها به وسیله یک پردازنده مانند شیربرقی به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شود و نهایت برای کنترل موتور وظایف مربوطه را انجام می دهد.

انواع فرآیند های کنترل

یکی از روش های انتخاب تجهیزات ابزار دقیق تشخیص این است که دقیقاً چه هدفی دارید و باید ماهیت فرآیند مشخص شود. آیا شما قصد دارید فشار، دما، سطح یا جریان را اندازه بگیرید. هرکدام از این کمیت ها ابزار متفاوتی را دارد که در ادامه با انواع آنها آشنا خواهید شد.

ابزار اندازه گیری دما

از این ابزارها در صنعت بسیار استفاده می شود به عنوان مثال در صنعت پزشکی، دارویی، صنعتی و ... برای اندازه گیری میزان سردی و گرمی یک جسم و مشخص کردن میزان دما از این ابزارها استفاده می کند که به دو دسته کلی ترمومتر و ترموکوپل دسته بندی می شود.

ابزار اندازه گیری فشار

ازنظر فیزیکی فشار مقدار نیرویی است که به سطح وارد می شود. حال میزان فشار وارد شده بر جسم، مایع یا سیال بسیار اهمیت دارد به همین دلیل برای اندازه گیری آن از روش و تجهیزات مختلفی استفاده می شود. فشاری که از در لوله و اتصالات در جریان است در صورتی که تحت کنترل و محدوده مشخص باشد مشکلی پیش نمی آید که این نظارت و کنترل را می توان به کمک فشار سنج ها که به آنها گیج فشار یا مانومتر می گویند انجام داد.

ابزار اندازه گیری جریان یا فلو

میزان جریان عبوری از یک سطح در یک زمان مشخص جریان یا دبی گفته می شود که میزان آن بر اساس حجم، لیتر یا جرم قابل محاسبه است. برای محاسبه فلو از ابزارهای مختلفی مانند فلومتر، فلو سوئیچ، روتامتر استفاده می کنند.

ابزار اندازه گیری سطح

سطح یکی از پارامتر هایی است که کنترل آن در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است و در صوت رد شدن از سطح مورد نظر ممکن است پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. لول ترانسیمتر یکی از ابزار هایی است که خروجی الکتریکی متناسب با سطح را ایجاد میکند و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر خروجی مورد نظر را نمایش میدهد. از ترانسمیتر ها در اندازه گیری سطح مخزن های مختلف استفاده میشود.