close the mobile menu

ثبت نام

سایت تراکتور (tractor.ir) با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات خود به شما مشتریان عزیز در زمینه  خرید تراکتور، فروش تراکتور، استعلام قیمت تراکتور دست دوم (کارکرده) وخرید و فروش انواع ادوات به صورت آنلاین، اقدام به ایجاد وب سایتی با عنوان تراکتور نموده است.

هدف از راه اندازی این سایت آماده سازی بستری مناسب و راحت برای خرید و فروش مستقیم تراکتور و ادوات کشاورزی است.

در فروشگاه تراکتور شما می توانید کلیه ادوات کشاورزی مورد نیاز خود را در بین انبوهی از محصولات همسان با قابلیت مقایسه چندین محصول مشابه انتخاب کرده و یا ادوات مازاد بر نیاز خود را به فروش برسانید.

شما جهت درج آگهی می توانید به راحتی در سایت تراکتور ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید . نام ، گروه و برند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و قیمت مد نظر خود را درج نمایید و یا گزینه قیمت توافقی را انتخاب کنید. در فیلدی دیگر شما می توانید آخرین وضعیت دستگاه خود (نو یا کارکرده) را مشخص کرده و با آپلود کردن عکس محصول مورد نظر در  معرفی محصول خود بهتر و دقیقتر عمل نمایید. در انتها می توانید با انتخاب استان و شهر، خود را به نزدیک ترین مشتری ها معرفی نمایید.

تمامی این خدمات به صورت کاملا رایگان در وبسایت tractor.ir در دسترس شما قرار دارد.

لطفا برای عملکرد هر چه بهتر سایت در خدمت رسانی به شما بزرگواران نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.