close the mobile menu

کشاورزان 4000 دستگاه تراکتور در سال جاری تحویل می‌گیرند

خبرگزاری سایت تراکتور

۱۳۹۹/۱۲/۰۹

کشاورزان 4000 دستگاه تراکتور در سال جاری تحویل می‌گیرند

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی از ارتقای ضریب مکانیزاسیون کشاورزی به ۲.۱ اسب بخار در هکتار با تحویل 4000 دستگاه تراکتور به کشاورزان در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سایت تراکتور به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، کامبیز عباسی گفت: در سال جهش تولید و در یک حرکت جهادی با حمایت های وزیر جهاد کشاورزی تعداد ۴۰۰۰ دستگاه تراکتور دیگر در سال جاری و به صورت پیش فروش در اختیار کشاورزان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با این تعداد، در مجموع ۲۷۰۰۰ دستگاه تراکتور به ناوگان ماشینی کشاورزی اضافه می‌شود که یک رکورد تاریخی در این بخش به حساب می‌آید.

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی اظهار کرد: بر این اساس، ضریب مکانیزاسیون کشاورزی در سال جاری به ۲.۱ اسب بخار بر هکتار می رسد که بیش از تحقق برنامه خواهد بود.

پی نوشت: در سال جاری با توجه به اینکه به ادعای مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی نزدیک به 27 هزار دستگاه تراکتور در بین کشاورزان عزیز توضیع شده است اما تعداد زیادی از کشاورزان ما هنوز با گذشت زمان نزدیک به 2 سال و حتی بیشتر هنوز هم در صف انتظار برای تحویل تراکتور ثبت نامی خود هستند. این در حالی است که کارخانه تراکتورسازی تبریز تمامی مشکلات ناشی از عدم صحیح توزیع تراکتور در بین کشاورزان را به گردن جهاد کشاورزی می اندازد و متاسفانه مسئولان جهاد کشاورزی هم هیچ پاسخ دقیق و روشنی برای جواب به این اعتراضات سایت تراکتور و سایر کشاورزان عزیز ارائه نمیدهد.

 

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم