close the mobile menu

تهران| سالانه حدود ۴۰ هزار دستگاه تراکتور پلاک گذاری می شود

۱۳۹۸/۰۷/۰۳

تهران| سالانه حدود ۴۰ هزار دستگاه تراکتور پلاک گذاری می شود

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون جهاد کشاورزی با تأکید بر توسعه روش های نوین در کشور گفت: سالانه ۲۵ تا ۴۰ هزار دستگاه تراکتور دارای پلاک ملی خودرو می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری ، کامبیز عباسی امروز در آئین افتتاح نمایشگاه بین المللی ادوات باغبانی، گلخانه و نهاده ها با بیان اینکه مؤلفه صنعت کشاورزی در طرح و برنامه ریزی دولت بسیار مورد توجه قرار گرفته است اظهار داشت: در حوزه مکانیزاسیون کشور در 6 سال بیش از 8 هزار و 200 میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته و از این رقم 95 درصد آن در حوزه صنعت ماشین سازی داخلی کشور تخصیص داده شد.
وی افزود: مکانیزاسیون کشور ما با تکیه بر صنعت داخلی پیشرفت داشته و رشد بخش کشاورزی نیز بسته به حضور تولید ماشین آلات متفاوت بوده است.
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون جهاد کشاورزی بیان کرد: در زمینه تولید ماشین آلات هنوز هم نیاز به پیشرفت احساس می شود ولی کماکان در بسیاری از محصولات کشاورزی به خود اتکایی رسیدیم.
93 درصد ادوات کشاورزی استان سمنان پلاک گذاری شد
بیش از 13 هزار دستگاه ماشین آلات کشاورزی به کشاورزان کرمانی داده شد
سمنان| ارائه سوخت به ماشین آلات کشاورزی بدون پلاک محدود می شود
عباسی با اشاره به افزایش 35 درصدی تولید محصولات کشاورزی ناشی از حضور ماشین آلات در حوزه تولید تصریح کرد: در شش سال گذشته در مجموع بیش از 120 هزار دستگاه تراکتور و 260 هزار دستگاه ادوات وارد این صنعت شده است.
وی با بیان اینکه بخش کشاورزی همواره در معرض آسیب های تحریم قرار داشته است گفت: با وجود تحریم ها کشور ما روابط خارجی خود را حفظ کرده و عملاً تحریم نتوانست روابط فنی و تخصصی کشاورزی را مختل کند.
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون جهاد کشاورزی ادامه داد: روند صدور کارت سوخت ماشین های کشاورزی تسهیل یافته و از 3 الی 4 ماه گذشته به صورت ...

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم